Iepirkuma grozā 0 preces
0.00 EUR
Iepirkuma grozs
Apskatīt groza saturu

Konstruktors Juguetronica ELECTRONIC LAB - elektroniskā laboratorija - 39 eksperimentu veidi, JUG 0260

Konstruktors  Juguetronica ELECTRONIC LAB - elektroniskā laboratorija - 39 eksperimentu veidi, JUG 0260
Cena49.00EUR
Ražotājs: Juguetronica
Skaits:
Pievienot grozam
Produkts ir paredzēts bērniem no 8 gadu vecuma, ļoti aizraujošs un interesants, var izveidot 39 dažādus projektus, kas ir saistīti ar fizikas pamatelementiem.

Juguetronica elektroniskā laboratorija - rotaļlieta, paredzēta bērniem no 8 gadu vecuma!
Mācīties un apgūt jaunus zinātniskus savienojumus un izzināt fizikas elementus vienmēr ir bijis jautri un aizraujoši. Apgūstiet 39 elektroniskus projektus ar Juguetronica rotaļlietu-konstruktoru mazajiem zinātniekiem.
 Ar elektroniskā laboratorijas rotaļlietu bērni var iemācīties izveidot 39 projektus. elektrības pamatus, sākumā atpazīstot vienkāršas elektroniskās ķēdes pamatelementus un beigās jau izveidot sarežģītāku ķēdi. Bērns apgūs pats un vairāk izpratīs, kas ir tranzistors, kā darbojas pretestība un citi fizikas elementi.
 Elektroniskajā laboratorija sastāv no 37 detaļām, kuras ļauj izveidot dažādus elektroniskās laboratorijas projektus. Vienkārši izvēlaties projektu un izpildiet norādījumus, lai izveidotu kādu no laboratorijas zinātniskiem projektiem. Ar šo elektronisko laboratoriju bērni apgūs Morsa kodu, AM/FM radio, mašīnas vai apgaismojuma sistēmas darbību.
 Pamat bāzes izmērs: 22,5 x 4,5 x 30 cm.
 Visus zinātniskos laboratorijas uzdevumus Jūs variet lejupielādēt izmantojot QR kodu vai mājas lapā, adrese: https://www.juguetronica.com/extras/electronic-lab/proyectos/

Jautāt par preci
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jautājums:
Nosūtīt jautājumu
65 223 863
informatīvais tālrunis
Darba d. 09:00-18:00,
Se. 09:00-15:00, Sv. brīvs
Jaunums
Akcija
Interneta veikala izstrāde PRO IT Solutions