Iepirkuma grozā 0 preces
0.00 EUR
Iepirkuma grozs
Apskatīt groza saturu

Lakats-slings HUG ME Zaffiro CHK-033 WOMAR

Lakats-slings HUG ME Zaffiro CHK-033 WOMAR
Cena33.90EUR
Ražotājs: Womar (Polija)
Skaits:
Pievienot grozam
Daudzfunkcionālais lakats-sling ir paredzēta bērniem, kas sver no 3,5 līdz 13 kg (no dzimšanas dienas līdz 2 gadiem).
Lakats ir aprīkots ar augstākās kvalitātes alumīnija gredzeniem. Pateicoties tiem, var ļoti ērti un vienmērīgi pielāgot lakata izmēru atbilstoši pieaugušā vajadzībām un bērna lielumam. Lakatam nav nepieciešama sasiešana, kas daudziem ievērojami vienkāršo lietošanu. Šis modelis ir īpaši populārs tēvu vidū, kuri var viegli un aktīvi piedalīties bērna kopšanā. Pirms produkta lietošanas mazulim, kurš dzimis priekšlaicīgi vai ar slimību, ir jākonsultējas ar ārstu.
Lakats ļauj veikt daudz ikdienas darbību, neatstājot bērnu. Abiem vecākiem ir brīvas rokas, kas dod ievērojamu brīvību un aktivitāti, pilnīgu kontaktu un iespēju uzreiz atpazīt bērna vajadzības, kad viņš par tām signalizē. Lakata izmantošana ļauj ņemt bērnu interesantā ceļojumā, pastaigāties pa iecienīto vietu, kur ir grūti nokļūt ar ratiņiem. Tas atvieglo sabiedriskā transporta izmantošanu, kāpšanu pa kāpnēm un interesantu vietu apmeklēšanu.

Sastāvs: augstas kvalitātes 100% kokvilna. Ir sertifikāts Oeko-Tex® Standard 100 (nesatur kaitīgas un alergēnas vielas).
Producents: "WOMAR", Polija.
Jautāt par preci
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jautājums:
Nosūtīt jautājumu
65 223 863
informatīvais tālrunis
Darba d. 09:00-18:00,
Se. 09:00-15:00, Sv. brīvs
Jaunums
Akcija
Interneta veikala izstrāde PRO IT Solutions