Iepirkuma grozā 0 preces
0.00 EUR
Iepirkuma grozs
Apskatīt groza saturu

AVENT barošanas pudeļu knupīši 3+ ar regulējamu tecējuma ātrumu, 2gb, SCF 635/27 (8710103580959)

AVENT barošanas pudeļu knupīši 3+ ar regulējamu tecējuma ātrumu, 2gb, SCF 635/27 (8710103580959)
Cena6.60EUR
Skaits:
Pievienot grozam
Barošanas pudelītes knupītis 3+mēn. (ar regulējamu tecējuma ātrumu) veidots no augstākās kvalitātes silikona un speciāli veidots tā, lai palīdzētu Jums un Jūsu mazulim viegli un dabiski apvienot barošanu ar krūti un pudelīti. Knupīša īpaši platā forma ļauj Jūsu mazulim to satvert un zīst tāpat kā mātes krūti. Pudelītes knupīša forma veidota tā, lai atgādinātu mātes krūts galu. Kā rezultātā iespējams viegli kombinēt mazuļa barošanu ar krūti un ar AVENT pudelīti. Šī unikālā īpašība samazina varbūtību, ka mazulis varētu atteikties no mātes krūts, tiklīdz ir sācis ēst no pudelītes.

Barošanas pudelītes knupītis 3+mēn. (ar regulējamu tecējuma ātrumu) – ar šo unikālo knupīti iespējams izvēlēties kādu no 3 iespējamajiem tecēšanas ātrumiem (I – lēns tecēšanas ātrums, II – vidējas tecēšanas ātrums, III – ātrs tecēšanas ātrums).

Lai mazuli barotu ar lēnu tecēšanas ātrumu - nepieciešams AVENT Barošanas pudelīti pagriezt tādā pozīcijā, lai uz knupīša pamatnes norādītais skaitlis I , būtu pret mazuļa deguntiņu!
Lai mazuli barotu ar vidēju tecēšanas ātrumu - nepieciešams AVENT Barošanas pudelīti pagriezt tādā pozīcijā, lai uz knupīša pamatnes norādītais skaitlis II , būtu pret mazuļa deguntiņu!
Lai mazuli barotu ar ātru tecēšanas ātrumu - nepieciešams AVENT Barošanas pudelīti pagriezt tādā pozīcijā, lai uz knupīša pamatnes norādītais skaitlis III , būtu pret mazuļa deguntiņu!

Jautāt par preci
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jautājums:
Nosūtīt jautājumu
65 223 863
informatīvais tālrunis
Darba d. 09:00-18:00,
Se. 09:00-15:00, Sv. brīvs
Jaunums
Akcija
Interneta veikala izstrāde PRO IT Solutions