Iepirkuma grozā 0 preces
0.00 EUR
Iepirkuma grozs
Apskatīt groza saturu

Bitīte-lēcēja piepūšama

Bitīte-lēcēja piepūšama
Cena25.99EUR
Izmērs:
Skaits:
Pievienot grozam
Piepūšamā bitīte ir izgatavota no izturīgas gumijas un tai nav kustīgu daļu, kas padara to īpaši stabilu. Piemērota spēlēšanai iekštelpās un ārā – vienkārši uzpumpējiet un uz priekšu!
Šis produkts būs laba un noderīga dāvana bērnam un kalpos kā lieliska izklaide mājā, dārzā vai pludmalē!
Pumpis dāvanā!

Produkta īpašības:
✔️ Pārvietojamība: lēcējs ir viegli pārnēsājams, padarot to ideāli piemērotu spēlēšanai gan iekštelpās, gan ārā. Pateicoties tam, bērns var spēlēt ar prieku jebkur.
✔️Viegli tīrāms: Izmantotais materiāls ir ļoti viegli tīrāms pat pēc spēlēšanās ar rotaļlietām ārā. Vienkārši noslaukiet netīrumus ar mitru drānu un gatavs!
✔️ bērna attīstība: gumijas lēcējs ļoti labi attīsta bērna motoriskās funkcijas. Atbalsta roku-pēdu koordināciju, attīsta līdzsvaru un stiprina muskuļus.
✔️ Iekļauts sūknis: Jūs varat ātri piepūst lēcēju, izmantojot komplektācijā iekļauto sūkni, un aiztaisīt caurumu rotaļlietas apakšā ar plastmasas vārstu.
✔️Drošs: Gumijas bērnu lēcējs ir izgatavots no ļoti izturīgas, netoksiskas gumijas, kas atbilst Eiropas drošības standartiem (EN71-1, EN71-2, EN71.3 BPA Free). Nav riska, ka jautras lēkšanas laikā tas apgāzīsies. Džemperim ir tāds profils, lai bērns uz tā varētu sēdēt stabili un droši.
✔️ Nesatur BPA
✔️sertifikāti: EN71-1, EN71-2, EN71.3
✔️ Piemērots spēlēšanai iekštelpās un ārā.
✔️Izgatavots no izturīgas sertificētas gumijas.
✔️Spiediens, ar kādu produkts jāuzpūš, ir 0,3-0,4 bāri.
✔️izmēri: garums: 57 cm, maksimālais platums: 28 cm, augstums (līdz ausīm/ragiem): 41 cm, augstums līdz sēdeklim: 26 cm, sēdekļa platums: 23 cm, augstums: 49 cm (zirga izmēri var atšķirties atkarībā no sūknēšanas pakāpe)
✔️ Maksimālā slodze: 45 kg.
✔️vecums: 12m+
✔️Komplektā ietilpst: rotaļlieta + pumpis.

Sunbaby, jump

Jautāt par preci
Jūsu vārds:
Jūsu e-pasts:
Jautājums:
Nosūtīt jautājumu
29 254 335
informatīvais tālrunis
Darba d. 09:00-18:00,
Se. 09:00-15:00, Sv. brīvs
Jaunums
Akcija
Mēs iesakam

Interneta veikala izstrāde PRO IT Solutions